Ježíšek Smolař - nečekejte mnoho, možná přijde víc...

Jestli čekáte něco převratného, předem vás varuji, raději opusťte tyto stránky...

Kalendář

Novinky

Krátké zprávy

Autorská práva

Myslím, že je načase, udělat nějaké to prohlášení...
Tak tedy: Ehm, ehm...
No, tyto stránky nejsou využívány ke komerčním účelům, postavy a charakteristiky jsem si povětšinou vypůjčila od J. K. Rowlingové, nečiním si na ně jakýkoli nárok.
Příběh mnou vymyšlený se skutečně zplodil v mé  hlavě a tak pokud by někdo chtěl využít jej a nebo jeho část, prosila bych, aby se uvolil a požádal mě o svolení. Jakákoli podobnost jmen či postav dalších je čistě náhodná a snad až na toho sysla v jednorázovce Oppugno si na ně nároky nečiním.(takže jestli si hodláte někdo "zapůjčit" ty dva členy řádu v kapitole Teorie mouchy, žádný problém. Co se ovšem týká mého sysla, tak toho prosím ne, pouze snad po předchozí  žádosti a prodiskutování)

Doufám, že jsem tímto uspokojila šťouraly a nedopouštím se žádného porušení zákona a doufám, že tak vůči mně budou dbát i ostatní.
Zvláště pak doufám, že se nikdo nepokusí "obšlehnout" moji povídku, jako se například někdo pokusil i u jednoho autora a blbec si s tím ani nedal tu práci, aby opravil pravopisné chyby, rovnou to zkopíroval na svoje stránky.... Pokud by snad někdo na něco takového narazil, zdvořile žádám o upozornění, ráda si to s pachatelem vyřídím v pěstním souboji.

Sbohem a díky za pozornost, váš Ježíšek Smolař

A ještě malý dodatek: Nemusíte má slova brát až tak dogmaticky, ono když si někdo sem tam vypůjčí nějaký ten detail, nic se nestane. Naše fantasie patří nám, ale zdroj inspirace je různý, kdybych nečetla knížky od Rowlingové a kdybych nečetla sem tam i nějakou tu ff, nikdy bych tyhle povídky nenapsala. Proto chci  této dámě poděkovat za její fantasii i za fantasii všech ostatních, kdož se snad mohli krom ní pro mě stát zdrojem inspirace.
Poslední komentáře
19.06.2012 15:21:54: www.optikamaja.cz Sportovní dioptrické brýle
14.06.2012 10:16:02: www.penzijni-pripojisteni-info.cz/penzijni-pripojisteni investiční fond
13.05.2012 19:45:08: výpočet penzijního připojištění www.penzijni-pripojisteni-info.cz
20.04.2012 11:30:26: srovnání penzijních fondů
 
Život do třicítky je příliš krátký na to, abychom stihli prožít vše, co nám dnešní svět nabízí... Poté už mnohdy není tolik energie a chuti využít všech krás, které jsme si dříve vysnili...