Ježíšek Smolař - nečekejte mnoho, možná přijde víc...

Jestli čekáte něco převratného, předem vás varuji, raději opusťte tyto stránky...

Kalendář

Novinky

Výdělky na internetu

Úvod a charakteristika

Ano, tyhle prapodivné transakce se už dostaly i ke mně...
Takže, abych to těm, kdo se s touhle "zábavou" ještě nesetkali, přiblížila:

-rozhodně nečekejte žádné ohromné sumy, vyžít se na tom nedá

-pokud už vám některá stránka nabídne, že si vyděláte za den 7000, nebo za 7 minut 25 dolarů, vždy tam něco najdete, třeba vstupní poplatek , většinou okolo15-30 dolarů (viděla sem už i zhruba tisícovku...)

-pokud už se rozhodnete, že si teda připlatíte, abyste si vydělali víc, radím vám, nekupujte zajíce v pytli (např. investujte část  z toho co jste si na dané stránce vydělali)

-valná většina stránek je anglicky, takže kdo nerozumí ani slovo, raději ruce pryč

-doporučila bych vám takhle se "proklikávat" více stránkami, protože většina platí  za stránku 1, respektive 0,1 centu, nejčastěji za půl minuty stráveného času. Mohou vám sice naslibovat 10 linků za den, ale buďte realističtí, počítejte max. s pěti.

-pokud si chcete alespoň trochu vydělat(ne jako já), měli byste si sehnat nějaké ty "refferals", prostě si hodíte na web odkaz, který vám nabídne stránka po zaregistrování (pokud nejste polena, tak to najdete) a tím, že se přes něj někdo zaregistruje, těžíte peníze. Nejvíc si tedy nevyděláte na tom, kolik si vy naklikáte, ale kolik vám naklikají ti ostatní.

-pokud máte jenom jednu mailovou adresu, radila bych si pro tuhle "špinavou práci" založit druhou, nebudou se vám mezi zprávy od kamarádů plést tyhle pracovní a aspoň je omylem nesmažete jako spam.

-neberte tohle jako možný důvod k tomu, abyste sekli se školou a od rána do večera mohli sedět u počítače, stejně by vás to brzy omrzelo. Tohle je tak trochu"běh na delší trať - u většiny stránek je minimum pro výplatu 10 dolarů, což si nevyděláte ani za týden a pravděpodobně ani za měsíc (Můžou vám naslibovat výdělek 30 dolarů za měsíc, ale pokud kliknete na 10 linků a budete mít 10-30 refferalů, což jistojistě mít nebudete, alespoň ze začátku)

-Takže pokud budete dobří, můžete si po prvních dvou, třech měsících přepsat první výplatu

-Pokračování příště...
Poslední komentáře
15.06.2008 22:25:24: dobrý přivýdělek je také dostáváním reklamních sms na mobil. Mrkněte se na www.hellomobile.cz. Pokud...
22.12.2007 18:54:11: Zdravím, nabízím informaci jak zdarma mít premium účet na iCashOut. Tuto informaci vám napíšu po tom...
 
Život do třicítky je příliš krátký na to, abychom stihli prožít vše, co nám dnešní svět nabízí... Poté už mnohdy není tolik energie a chuti využít všech krás, které jsme si dříve vysnili...